W tej komrce znajduje si obiekt FLASH     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


 

 

 

Przydatne i interesujące linki

 
- www.psychologia.net.pl 
serwis psychologiczny dla każdego - użyteczne informacje, artykuły, forum.


- www.psychologia.vel.pl
Serwis psychologiczny dla każdego - użyteczne informacje, artykuły.


- www.psyche.zdrowemiasto.pl
Serwis psychologiczny dla każdego - użyteczne informacje, artykuły, forum, porady.

 - www.charaktery.com.pl
Strona internetowa znanego czasopisma psychologicznego "Charaktery" - wiele inspirujących rozwój osobisty artykułów, omówień problemów, z jakimi boryka się współczesny człowiek, recenzje polecanych książek

- www.przemocdomowa.pl
strona polecana wszystkim ofiarom przemocy - zarówno fizycznej, jak i psychicznej - informacje o placówkach, udzielających pomocy, ciekawe artykuły

 
- www.psychotekst.pl
serwis psychologiczny dla każdego - użyteczne informacje, artykuły, forum

- www.cmppp.edu.pl 
Placówka doskonalenia nauczycieli powołana przez MEN. inicjuje rozwiązania systemowe na rzecz wspierania rozwoju dzieci i młodzieży, opracowuje programy, prowadzi działalność wydawniczą i przygotowuje kadry dla systemu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

 - www.niebieskalinia.pl
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" jest placówką Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 - www.psychologia.edu.pl
Portal psychologiczny prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia

 - www.dzieckowsieci.pl
Portal o zagrożeniach w sieci dla dziecka

- www.dzieckokrzywdzone.pl
Dzieckokrzywdzone.pl to portal wiedzy o problemie krzywdzenia dzieci, prowadzony przez Fundację Dzieci Niczyje (FDN). Serwis adresowany jest głównie do profesjonalistów pracujących z dziećmi i studentów kierunków społecznych. Zamieszczane są w nim materiały teoretyczne, praktyczne i badawcze z różnych obszarów szeroko rozumianej tematyki krzywdzenia dzieci oraz najnowsze informacje o inicjatywach związanych z problematyką krzywdzenia dzieci.

- www.alkoholizm.info.pl
Serwis informacyjny dla alkoholików i ich partnerów, z którego dużo można się dowiedzieć o mechanizmach uzależnienia i współuzależnienia

- www.szkolabezprzemocy.pl
Strona internetowa kampanii społecznej, której celem jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.

www.ponton.org.pl
Nieformalna grupa wolontariuszy - edukatorów seksualnych - działająca przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

 - www.niepelnosprawni.pl
Portal o tematyce niepełnosprawności

 - www.ptt-terapi.pl
Strona Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Bogata treść edukacyjna i doradcza szczególnie na stronach czasopisma elektronicznego "Przegląd terapeutyczny".
 Użytkownik

 Hasło


 Zarejestruj się

                Data19/3/2018

 W tej komrce znajduje si obiekt FLASH