W tej komrce znajduje si obiekt FLASH     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


 

 

Zdrada

 
Czy zdrada jest wpisana, a może charakterystyczna dla związków w wieku młodzieżowym? Często młodzież zarówno dziewczyny, jak i chłopcy przeżywa bardzo bolesne doświadczenia w związku z odkrywaniem faktu, że partner zdradza z kimś innym a szczególnie z kimś bliskim ( przyjaciel – przyjaciółka). A może to nie jest zdrada a po prostu kłamstwo lub oszustwo? Być może również chodzi tylko o przygodę w celu poznawania jak to jest, czyli trening przed wiernością?
Kiedy można mówić o zdradę? Zdrada – w ogólnym znaczeniu, świadome i intencjonalne zawiedzenie zaufania danego przez bliską osobę, czyli zdradza ten, kto świadomie zawodzi zaufanie, którym został obdarzony przez partnera.
O przyczynach lub też czynnikach sprzyjających zdrady może mówić bardzo dużo, bo jest jakby związana z różnymi aspektami. Zdrada może być związana z potrzebą seksualną lub też obcowania z więcej niż jednym partnerem. Może być również sposobem na zemstę lub też dla korzyści majątkowych lub innych korzyści np. szkolnych, społecznych, zawodowych. Nie wykluczono również, że może być efektem słabego charakteru. Zdrada mieć związek z brakiem poczucia bycia potrzebnym lub atrakcyjnym albo też zrozumianym dla partnera w aktualnym związku.
 
Jeżeli masz z tym problem lub wątpliwości napisz do nas ..pomożemy jak możemy.
       
 

    
 Użytkownik

 Hasło


 Zarejestruj się

                Data19/3/2018

 W tej komrce znajduje si obiekt FLASH