Kategorie
Erekcja

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji?

Dla mężczyzn impotencja może być bardzo dużym problemem. Jednak wpływa on na ich życie seksualne, przez co nie powinien być ignorowany. I mimo tego, że impotencja jest wstydliwa, to należy się przed samym sobą przyznać, że ma się problem, ponieważ są sposoby, które mogą sobie z tym poradzić. Jeśli się jednak nie przyznasz, że impotencja dotyczy również ciebie, to nie będziesz próbował z nią walczyć, co może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Mamy dla ciebie kilka skutecznych sposobów na radzenie sobie z zaburzeniami erekcji.

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji, mogą być również nazywane impotencją, czyli jest to według definicji dysfunkcja seksualna, która polega na braku erekcji mimo tego, że mężczyzna jest podniecony. Przez to odbycie stosunku i doprowadzenie go do końca, jest niemożliwe. Zaburzenia erekcji można podzielić na trzy grupy. Pierwsza to impotencja erektywna, co oznacza, że mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć wzwodu. Drugim rodzajem, jest impotencja orgastyczna, polegająca na niezdolności mężczyzny do osiągnięcia organizmu, a ostatni rodzaj zaburzenia, to impotencja generatywna, związana z zaburzeniami płodności. Impotencję może również dzielić pod względem przyczyn. Zaburzenia mogą wynikać z blokady psychicznej lub mogą być one spowodowane rozwijającą się chorobą, która najczęściej dotyczy zmian w pracy układu krążenia.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Przyczyn problemów z erekcją, jest naprawdę wiele. U mężczyzn ten problem pojawia się najczęściej na tle psychologicznym. Dotyczy to młodych mężczyzn, którzy odczuwają stres, ponieważ obawiają się oni, że nie będą w stanie zadowolić partnerki. W ich myślach nie są oni wystarczająco dobrzy, przez co mogą się ośmieszyć przed partnerką. Problem pojawić się może przez nie miłe doświadczenia z kobietami. To jak sytuacja wyglądała w domu, między rodzicami również ma na to ogromny wpływ. U dojrzałych panów może pojawić się problem, ponieważ będą się oni obawiać, że ich kondycja, jest już nieco słabsza, przez co nie będą oni w stanie dorównać kobiecie. Kobiety w ich wieku są już doświadczone i doskonale zdają sobie sprawę z tego, czego oczekują od swojego partnera. Zaburzenia erekcji mogą pojawić się również przez nadmiar stresu w życiu, imprezowy styl życia, a także przemęczenie.

Są również zaburzenia, które spowodowane są za niskim poziomem testosteronu we krwi. Ten problem pojawia się najczęściej u panów, którzy przechodzą w okres andropauzy. Dojść może również do zaburzeń hormonalnych w organizmie mężczyzny, które doprowadzić mogą do podwyższenia się stężenia prolaktyny we krwi. U mężczyzn ten hormon płciowy odpowiada za osłabienie sprawności seksualnej. To jednak nie wszystko, do zaburzeń erekcji bardzo często dochodzi przez nieprawidłowości w pracy układu krążenia. Nadciśnienie, niedociśnienie, czy też miażdżyca mogą prowadzić do impotencji. Mężczyźni mogą mieć jeszcze problemy z przerostem gruczołu krokowego, a także mogą cierpieć z powodu infekcji układu moczowego.

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji?

Zaburzenia erekcji dotyczyły mężczyzn już od wieków. Tak więc powstało wiele preparatów naturalnych, które mogą pomóc w tym problemie. Jednak okazuje się, że preparaty naturalne co prawda są skuteczne, ale nie zawsze są bezpieczne, tak więc konieczne jest używanie ich z rozwagą.

Żeń-szeń

W żeń-szeniu zawarte są ginsenoidy, które przyczyniają się do zwiększenia się pożądania. Najlepiej jeśli przy zaburzeniach erekcji preparaty z żeń-szeniem używane są regularnie, a przyjmować je należy w dawkach nie mniejszych niż piętnaście procent wyciągu. Lepiej również nie przekraczać tej dawki, ponieważ może się to skończyć pojawieniem się wysypki na skórze. Żeń-zeń sprawia, że problemy z erekcją zmniejszają się, a to dzięki temu, że preparat ten ma zbawienne działanie na pracę układu krążenia. Dzięki niemu krew szybciej napływa do penisa, a ten jest w stanie osiągnąć wzwód.

Nasiona dyni

Preparaty z nasionami dyni są najczęściej zalecane dla mężczyzn, którzy mają problem z prostatą. Mają one w sobie wiele składników odżywczych, które silnie działają na narządy płciowe. W nasionach dyni znajdują się przede wszystkim witamina E i cynk. Mają one wpływ nie tylko na potencję, ale również na płodność i pracę układu hormonalnego. Cynk jest pierwiastkiem, który reguluje pracę układu hormonalnego, przyczyniając się do utrzymania testosteronu na wysokim poziomie. Dodatkowo warto wiedzieć, że u niektórych mężczyzn już sam zapach nasion z dyni daje niepowtarzalne efekty i zwiększa podniecenie i pobudzenie.

Miłorząb Japoński

Najlepiej szukać wysokiej jakości suplementów diety, które zawierają wyciąg z miłorzęby japońskiej. Tego rodzaju preparaty mają silne działanie na krążenie, przyczyniając się do lepszego ukrwienia wszystkich narządów. Ich spożywanie jest polecane dla osób mających problem z miażdżycą. Trzeba jednak uważać, by nie przekroczyć zalecanej dawki preparatu, ponieważ przy jej przedawkowaniu mogą pojawić się bóle brzucha i migreny.

Opcjonalnie można skorzystać z gotowych tabletek opartych o w/w naturalne składniki, tj Member XXL, które sprawdzić można na MemberXXL.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *